گارد و رکاب اوتلندر-لوازم جانبی اوتلندر

گارد و رکاب اوتلندر-لوازم جانبی اوتلندر

گارد و رکاب و لوازم جانبی اسپرت میتسوبیشی اوتلندر

فلاپ روی سپر-گارد استیل – کفی و کفپوش – روکش صندلی -ردیاب ماهواره ای اوتلندر-باربند ، بارانگیر و آفتابگیر شیشه ، مانیتور اندروید و کلیه لوازم اسپرت  اوتلندر

گاردایران، نامی قدیمی و آشنا در لوازم اسپرت خودرو

تماس با گاردایران (تک گارد خودرو)

جهت تماس آسان برروی شماره ها کلیک نمایید


امکان نصب در محل خریدار در شهر تهران

گاردایران

تیونینگ میتسوبیشی اوتلندر

میتسوبیشی اوتلندر یک شاسی بلند کراس اوور سایز متوسط است که از سال 2001 تولید شده است. این خودرو در پیکربندی های دیفرانسیل جلو و چهار چرخ دیفرانسیل موجود است و طیف وسیعی از موتورها از جمله چهار سیلندر بنزینی، V6 بنزینی و پلاگین هیبریدی.

چندین راه مختلف برای تیونینگ اوتلندر وجود دارد. یک راه این است که روی عملکرد تمرکز کنید و این می تواند شامل مواردی مانند نصب اگزوز با عملکرد بالا، ورودی هوای سرد و کیت اینترکولر باشد. همچنین می توانید ECU را برای افزایش قدرت و گشتاور دوباره برنامه ریزی کنید.

اگر به دنبال بهبود هندلینگ اوتلندر خود هستید، می توانید میل موجگیرها، فنرها و کمک فنرهای با کارایی بالا را نصب کنید. همچنین می توانید ترمزهای بزرگتر و چرخ های چسبنده تر را نصب کنید.

راه دیگر برای تیونینگ اوتلندر این است که روی ظاهر تمرکز کنید. این می تواند شامل مواردی مانند نصب گارد و رکاب، رینگ های جدید و چراغ های جلو و عقب جدید باشد. همچنین می توانید فضای داخلی را با روکش صندلی های جدید، فرمان و پدال ها سفارشی کنید.

 

در نهایت، نحوه تیونینگ اوتلندر به شما بستگی دارد. و نیازها و بودجه شما اگر به دنبال افزایش عملکرد هستید، می توانید روی قطعاتی تمرکز کنید که به شما قدرت و گشتاور بیشتری می دهند. اگر به دنبال بهبود هندلینگ هستید، می توانید روی قطعاتی تمرکز کنید که باعث چسبندگی و چابکی بیشتر خودرو می شوند. و اگر به دنبال بهبود ظاهر هستید، می توانید روی قطعاتی تمرکز کنید که ظاهر خودرو را تهاجمی تر یا شیک تر کنند.

صرف نظر از اینکه چه نوع تیونینگی را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که قطعات با کیفیت بالا را انتخاب کنید و آنها را توسط یک متخصص نصب کنید. به این ترتیب، می توانید مطمئن باشید که اوتلندر شما برای سال های آینده بهترین عملکرد را خواهد داشت.

Rate this page
شروع گفتگو
1
Scan the code
سلام . وقت بخیر
اگر سوالی در مورد محصولات یا خدمات ما دارید ، به صورت آنلاین در واتس آپ پاسخگوی شما هستیم.
جهت شروع گفتگو بر روی دکمه زیر کلیک نمایید