'گارد و رکاب اسپرتیج 2009-لوازم جانبی ضبط تصویری

گارد و رکاب اسپرتیج 2009-مانیتور،ضبط تصویری

گارد و رکاب اسپرتیج 2009-لوازم جانبی اسپرت اسپرتیج-مانیتیور و ضبط تصویری

فلاپ روی سپر – کفی و کفپوش – روکش صندلی -ردیاب ماهواره ای -باربند ، بارانگیر و آفتابگیر شیشه ، و کلیه لوازم اسپرت  اسپرتیج 2009

گاردایران، نامی قدیمی و آشنا در لوازم اسپرت خودرو

تماس با گاردایران (تک گارد خودرو)

جهت تماس آسان برروی شماره ها کلیک نمایید


امکان نصب در محل خریدار در شهر تهران

گاردایران

تیونیگ کیا اسپرتیج 2009

کیا اسپورتیج 2009 یک شاسی بلند کراس اوور کامپکت است که به دلیل قابلیت اطمینان، عملکرد و ویژگی هایش شناخته شده است. چندین راه برای تیونینگ کیا اسپورتیج 2009 وجود دارد، از جمله:

  • ارتقای سیستم تعلیق

ارتقای سیستم تعلیق اسپورتیج می‌تواند هندلینگ و پایداری آن را بهبود بخشد. این شامل نصب کیت‌های کویل اوور، کمک فنر و میله‌های تثبیت کننده است. همچنین می‌توانید ترمزها را با روتورها و کالیپرهای بزرگ‌تر و قرمز رنگ ارتقا دهید.

 
  • ظاهر خارجی را ارتقا دهید

چندین روش وجود دارد که می توانید ظاهر اسپورتیج خود را ارتقا دهید. این شامل نصب کیت بدنه شامل گارد و رکاب، رینگ و لاستیک جدید و چراغ های جلو و عقب جدید اسپرت است. همچنین می توانید اسپورتیج خود را با برچسب های سفارشی اسپرت نمایید.

  • ارتقای فضای داخلی

چندین روش وجود دارد که می‌توانید فضای داخلی اسپورتیج خود را ارتقا دهید. این شامل نصب صندلی‌ها، فرمان و روکش داشبورد جدید است. همچنین می‌توانید سیستم صوتی را  به صوتی تصویری  جدید با بلندگوها و ساب ووفر ارتقا دهید. کیا اسپورتیج 2009 خود را تیون کنید. هنگام تیونینگ اسپورتیج، مهم است که در نظر داشته باشید که از آن برای چه چیزی استفاده خواهید کرد. اگر قصد دارید از آن برای آفرود استفاده کنید، باید روی ارتقای سیستم تعلیق و ترمزها تمرکز کنید. اگر قصد دارید از آن برای رانندگی روزانه استفاده کنید، باید روی ارتقای عملکرد و ظاهر خارجی تمرکز کنید. مهم نیست که چگونه انتخاب کنید برای تیونینگ اسپورتیج خود، مطمئناً یک سواری منحصر به فرد و شیک خواهید داشت.

تا چه حد مطالب این صفحه مفید بود ؟4/5 - (1 نظر)
شروع گفتگو
1
Scan the code
سلام . وقت بخیر
اگر سوالی در مورد محصولات یا خدمات ما دارید ، به صورت آنلاین در واتس آپ پاسخگوی شما هستیم.
جهت شروع گفتگو بر روی دکمه زیر کلیک نمایید